| Gewicht | 0,2 kg |
|---|---|
| Kleur | Geel, Groen, Oranje, Roze, Wit |
| Hoogte | 70 – 80 cm |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Geneve Ivoor S
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Toledo Taupe S
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
Vaas Fes
| Afmeting (L x B x H) | 18,5 cm x 34 cm |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Keramiek |







