| Kleur | Groen, Roze, Wit |
|---|---|
| Hoogte | 70 – 80 cm |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Napoli
| Hoogte | 17 x 32 cm |
|---|
Vaas Moulins
| Kleur | Creme |
|---|---|
| Afmeting (L x B x H) | 25 cm x 29 cm |
| Materiaal | Keramiek |
Vaas Fes
| Afmeting (L x B x H) | 18,5 cm x 34 cm |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Keramiek |







