| Kleur | Groen, Roze, Wit, Zacht roze |
|---|---|
| Hoogte | 70 – 80 cm |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Rabat
| Afmeting (L x B x H) | 16 cm x 29 cm |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Keramiek |
Vaas Fes
| Afmeting (L x B x H) | 18,5 cm x 34 cm |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Keramiek |
Vaas Toledo Taupe S
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |







