| Hoogte | 70 – 80 cm |
|---|---|
| Kleur | Geel, Groen, Perzik, Rood, Roze |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Toledo Taupe S
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
Vaas Geneve Ivoor S
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Dresden S
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Afmeting (L x B x H) | 27 cm x 30 cm |
| Materiaal | Keramiek |







