| Kleur | Blauw, Bruin, Geel, Paars |
|---|---|
| Hoogte | 60 – 70 cm |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Toledo Taupe S
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
Vaas Palma zwart S
| Afmeting (L x B x H) | 19,5 cm x 19,5 cm x 27 cm |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Tunja S
| Kleur | Ivoor |
|---|---|
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |







