| Kleur | Creme, Geel, Groen/Bruin, Oranje, Perzik, Zacht roze |
|---|---|
| Hoogte | 50 – 60 cm |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Palma zwart S
| Afmeting (L x B x H) | 19,5 cm x 19,5 cm x 27 cm |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Napoli
| Hoogte | 17 x 32 cm |
|---|
Vaas Marbella cheetah S
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
|---|---|
| Kleur | Cheetah |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |






