| Kleur | Rood, Zacht roze |
|---|---|
| Hoogte | 70 – 80 cm |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Marbella cheetah S
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
|---|---|
| Kleur | Cheetah |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Napoli
| Hoogte | 17 x 32 cm |
|---|
Vaas Geneve Ivoor S
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |






