| Kleur | Blauw, Creme, Geel, Groen, Paars, Perzik, Roze, Zacht roze, Zalm |
|---|---|
| Hoogte | 80 – 90 cm |
| Vaas op foto | Maat M |
Vaas Toledo Taupe M
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Afmeting (L x B x H) | 25 cm x 25 cm x 35 cm |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Wenen ivoor M
| Afmeting (L x B x H) | 25 cm x 25 cm x 35 cm |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Palma zwart M
| Afmeting (L x B x H) | 25 cm x 25 cm x 35 cm |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |







