| Kleur | Blauw, Groen, Paars, Rood, Roze |
|---|---|
| Hoogte | 100 – 110 cm |
| Vaas op foto | Maat M |
Vaas Wenen ivoor M
| Afmeting (L x B x H) | 25 cm x 25 cm x 35 cm |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Toledo Taupe M
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Afmeting (L x B x H) | 25 cm x 25 cm x 35 cm |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Marbella cheetah M
| Afmeting (L x B x H) | 25 cm x 25 cm x 35 cm |
|---|---|
| Kleur | Cheetah |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |







