| Hoogte | 70 – 80 cm |
|---|---|
| Kleur | Blauw, Creme, Groen, Paars, Perzik, Roze |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Napoli
| Hoogte | 17 x 32 cm |
|---|
Vaas Palma zwart S
| Afmeting (L x B x H) | 19,5 cm x 19,5 cm x 27 cm |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
Vaas Toledo Taupe S
| Kleur | Taupe |
|---|---|
| Materiaal | Mondgeblazen glas |
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |







