| Kleur | Creme, Groen, Wit |
|---|---|
| Hoogte | 50 – 60 cm |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Napoli
| Hoogte | 17 x 32 cm |
|---|
Vaas Bourges
| Kleur | Creme |
|---|---|
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 28 cm |
| Materiaal | Keramiek |
Vaas Geneve Ivoor S
| Afmeting (L x B x H) | 21 cm x 21 cm x 29 cm |
|---|---|
| Kleur | Ivoor |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |







