| Kleur | Blauw, Geel, Groen, Oranje, Roze |
|---|---|
| Hoogte | 70 – 80 cm |
| Vaas op foto | Maat S |
Vaas Fes
| Afmeting (L x B x H) | 18,5 cm x 34 cm |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Keramiek |
Vaas Rabat
| Afmeting (L x B x H) | 16 cm x 29 cm |
|---|---|
| Kleur | Creme |
| Materiaal | Keramiek |
Vaas Palma zwart S
| Afmeting (L x B x H) | 19,5 cm x 19,5 cm x 27 cm |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Mondgeblazen glas |






